Terug naar het overzicht

Rob Brunekreeft per 1 april begonnen als nieuwe bestuurder

Op 1 april is Rob Brunekreeft officieel begonnen als nieuwe bestuurder van onze vereniging. Door de corona-maatregelen was het niet mogelijk om kennis te maken op de scholen. Om toch aandacht aan de eerste werkdag te besteden hebben de waarnemend bestuurders bijgaande brief geschreven waarbij het bestuurdersstokje symbolisch werd overgedragen. Het stokje is in dit geval een batton, dit heeft alles te maken met de muzikale achtergrond van dhr. Brunekreeft. In de brief stond de volgende toelichting hierover: Met een baton kun je een orkest dirigeren. Een orkest is te vergelijken met onze vereniging. Wij hebben te maken met hardwerkende bassen, inspirerende trompetten, energieke trommen, veelzijdige piano’s, creatieve gitaren, op feiten gerichte harpen en behulpzame violen. Als iedereen door elkaar speelt krijg je slechts herrie. Wanneer iedereen naar elkaar luistert en als alle instrumenten op elkaar afgestemd zijn, dan krijgen we harmonie. Wat van belang is dat wij samen spelen en dat we de techniek onderhouden en verbeteren. Als we samen gemotiveerd blijven en het effect is, dat onze leerlingen zich positief ontwikkelen, dan zijn wij een toporkest!